Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
IVAN BERGDAHL (född 1929), Rånäkjokk, signerad, a tergo daterad 1982, olja på duk, 42x66 cm
Zustandsbeschreibung
895636
2021-03-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner