Madaleine Pyk litografi
Vollendet
2021-04-02
895554
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Komposition med segelbåt, signerad samt numrerad 15/275, ca 30x25 cm