Gouache 1800-tal
Vollendet
2021-03-26
893937
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
GOUACHE, 1800-tal, pastoralt landskap med herde och getter, osignerad, ca 12x18 cm
Smärre krackeleringar