Golvlampa Belux Arba
Vollendet
2021-03-24
892697
| Höchstes Gebot | 3 200 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, Belux Arba, höjd, stomme i trä, skärm av tunt trä, höjd ca 158 cm
Slitage, skärm med några skador i träet