Alexandre Fassianos
Vollendet
2021-03-18
891468
| Höchstes Gebot | 800 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): fyra akter, fyra samramade etsningar, signerade E.A, variende mått, ramens yttermått 52x67 cm.