Mary Gregory glas
Vollendet
2021-03-06
885922
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
SKÅLAR, VAS och FLAKONG, 5 delar, Böhmen, 1900-talets början, höjd ca 2,5-22 cm
Nagg förekommer