O. H. Sjögren SeatUp fåtölj med fotpall
Valmis
2021-03-03
884934
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
O. H. SJÖGREN, ´´SeatUp´´, fåtölj med fotpall, ek, Tranås 2000-tal, lös nackkudde, sitsen med lyftfunktion, brickmärkt, sitthöjd ca 50 cm
Smärre slitage