Helmut Mantel
Vollendet
2021-03-04
883861
| Höchstes Gebot | 1 100 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
HELMUT MANTEL (1925-1979), figurer, signerad EH Mantel, olja på pannå, bildmått, ca 39x27 cm