Arkitektbord / Ritbord Nike
Klubbat för:
4 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ARKITEKTBORD, "Nike, Eskilstuna", 1900-talets mitt, hydralfot av metall, reglerbar skiva, etikettmärkt, ritarm med tillhörande linjaler samt lampa från Schmidt & Haensch, stol medföljer, justerbar höjd, skiva ca 110x80 cm
Kuntoraportti
Ej funktionstestad, slitage, skruvar till skiva saknas
883210
Päivämäärä:
2021-03-04