Anna Palm de Rosa akvarell
Vollendet
2021-03-15
883028
| Höchstes Gebot | 13 000 SEK |
| Schätzwert | 17 000 SEK |
ANNA PALM DE ROSA (1859-1924): Havsbukt, sannolikt motiv från Gotland, signerad, akvarell, ca 45x60 cm