Hans-Ove Sandeberg skål
Vollendet
2021-03-07
883027
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
HANS-OVE SANDBERG, Kosta, skål, glas, slipad dekor, osignerad, diameter 20 cm, höjd 9 cm
Mindre tillverkningsdefekter i form av luftbubblor, bruksskick