Soffa samt fåtölj 1900-talets mitt
Vollendet
2021-02-25
880222
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SOFFA samt FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, lösa plymåer, stomme i teakfanér, sitthöjd ca 40, soffans längd ca 200 cm
Slitage, fläckar förekommer