Matgrupp Axet gustaviansk stil
Klubbat för:
1 800 SEK
2 500 SEK
MATGRUPP, "Axet", 7 dlr, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, bestående av matbord med 2 iläggsskivor a 55 cm, höjd ca 74, 140x100, 6 stolar, sitthöjd ca 47 cm
Slitage, märken, fläckar förekommer
880206
2021-02-25