Anton Genberg oljemålning
Vollendet
2021-02-21
880116
| Höchstes Gebot | 3 600 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
ANTON GENBERG (1862-1939): "Gammal ladugård", signerad och daterad A Genberg 1938, olja på pannå, ca 50x70 cm