Matbord funkis perstorpsskiva
Vollendet
2021-02-22
879059
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
MATBORD, ca 1940-tal, funkis, stomme av teak, toppen med laminat "Virrvarr", höjd ca 74, 80x123 cm
Bruksslitage