Wiktor Korecki olja på duk
Vollendet
2021-02-15
877593
| Höchstes Gebot | 13 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
WIKTOR KORECKI (1890-1980): Vinterlandskap med å olja på duk, signerad, 61x92 cm
Ytslitage efter ålder, duk med intrycksmärken.