Alvar Aalto extra stor skärm
Vollendet
2021-02-14
875546
| Höchstes Gebot | 5 000 EUR |
| Schätzwert | 1 000 EUR |
ALVAR AALTO, SKÄRM, Artek, 1900-talets mitt. lackerade fururibbor, ca 180x300 cm, ihoprullbar.
Ställvis slitage och repor