Skänk 1900-tal
Vollendet
2021-02-11
873914
| Höchstes Gebot | 1 400 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SKÄNK, 1900-tal, mörbetsad björk, invändigt med tre lådor och två hyllplan, höjd ca 95 cm,160x56 cm
Smärre slitage, 1 st nyckel finns att hämta vid utlämningen