Viktor Ivanovich Zarubin Russian oil painting
Vollendet
2021-02-28
872456
| Höchstes Gebot | 52 000 SEK |
| Schätzwert | 20 000 SEK |
VIKTOR IVANOVIC ZARUBIN (Ukraina 1866-1928 Ryssland): Hamnmotiv från Normandie, signerad, olja på pannå av papp, 40 x 48 cm
PROVENIENS
Inhandlad i Moskva på 1960-talet av attaché Igor Cedergren