Peter Dahl litografi
Vollendet
2021-02-01
869203
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
PETER DAHL (1934-2019), "Näcken", signerad och daterad 80 samt numrerad 157/250, litografi, ca 55x42 cm