Säng gustaviansk stil
Vollendet
2021-01-23
864851
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SÄNGAR, 2 st, tidigt 1900-tal, gustaviansk stil, skuren dekor, svängda gavlar höjd ca 104 cm, bäddmått ca 90x190 cm
slitage