Oljemålning blomsterstilleben
Vollendet
2021-01-12
863336
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blomsterstilleben, otydlig signering, olja på duk, ca 59x88 cm