Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
Vollendet
2021-01-11
862974
| Höchstes Gebot | 7 200 SEK |
| Schätzwert | 6 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): "Bergianska trädgården näckosor", signerad Kliuchnikov, olja på duk, ca 53x63 cm, oramad