Hans Bergström golvlampa
Vollendet
2021-01-11
862797
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
HANS BERGSTRÖM, golvlampa, Ateljé Lyktan Åhus, 1900-talets mitt, svartlackerad, höjd inkl. skärm ca 170 cm
Bruksslitage, defekta gängor till skärm