Esaias Thorén färglitografi
Vollendet
2021-01-10
862453
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition med torso, signerad och daterad -73, färglitografi, ca 56x63 cm