Taklampa Konsthantverk
Vollendet
2021-01-09
862314
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, åtta ljuspunkter, förkromad metall, samt glas, höjd ca 68, 40x40 cm
Smärre slitage, ej funktionstestsad, fungerar enligt uppgift