Omega Constellation Armbandsur 1980-tal
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
OMEGA, Constellation, armbandsur, 1980-tal, automatiskt urverk, guld/ stål, safirglas, datum, krona med Omega, senare präglad läderrem, sölja original i doublé, diam ca 34x39 mm, etui Omega medföljer
Fint bruksskick. Utgånget batteri. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
861689
2021-01-10