Oidentifierad konstnär oljemålning
Vollendet
2021-01-11
861585
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Fjordlandskap, 1800-talets andra hälft, signerad, olja på duk, ca 52x89 cm