Oljemålning Lajos Frizesi
Vollendet
2020-12-22
857633
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
LAJOS FRIZESI (1900-tal): porträtt, signerad Frizesi L, olja på duk, ca 61x50 cm