John Lundqvist skulptur
Vollendet
2020-12-21
856995
| Höchstes Gebot | 7 800 SEK |
| Schätzwert | 8 000 SEK |
JOHN LUNDQVIST (1882-1972): Kvinnostudie, signerad och daterad John Lundqvist 38-40, brons på patinerad gipssockel, totalhöjd 52 cm
Sockel med nagg