Hans Göran Eriksson oljemålning
Vollendet
2020-12-20
856431
| Höchstes Gebot | 2 800 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
HANS GÖRAN ERIKSSON (samtida): Komposition, monogramsignerad Hge, daterad a tergo 2010, olja på duk med aluminum, bildmått 30x30 cm