Changlin Wester oljemålning
Vollendet
2020-12-26
855311
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
CHANGLIN WESTER (Kina, född 1964): "Glädjetårar", olja på duk, signerad, daterad 2020.10, ca 61x50 cm