Buddha trä

Buddha trä
Buddha trä
Buddha trä
Buddha trä
Buddha trä
Buddha trä
Buddha trä
Buddha trä
Buddha trä
Buddha trä

Klubbat för:

42 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BUDDHA, bemålat och guldlackat trä, Sydostasien, höjd 59 cm

Slitage, skador, färgförluster

855224

2021-02-28