Astrid Sylwan färgetsning
Vollendet
2020-12-22
854045
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
ASTRID SYLWAN (född 1970): Komposition, färgetsning, signerad, 27/35, oramat blad, bladstorlek ca 58x42,5 cm