Bord barockstil
Vollendet
2020-12-26
853370
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BORD, barockstil, 1900-talets första hälft, två lådor i sargen, höjd ca 75, 100x67 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken