Lena A Linderholm färglitografi
Vollendet
2020-12-09
851859
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Stilleben, signerad samt numrerad 1203/1750, färglitografi, bildmått ca 73x55 cm