Fåtölj 1950/60-tal
Vollendet
2020-12-07
850503
| Höchstes Gebot | 700 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
FÅTÖLJ, 1950/60-tal, stomme i ek, gulgrön tygklädsel, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage, armstöd med lite skav, sits med fläck