Ina Sjöström oljemålning
Vollendet
2020-12-13
849812
| Höchstes Gebot | 55 EUR |
| Schätzwert | 150 EUR |
INA SJÖSTRÖM (1883-1969): Skärgårds sommargrönska, signerad samt daterad 1919, olja på pannå 38x43 cm