Bengt Elde färglitografi
Vollendet
2020-12-08
849014
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BENGT ELDE (1939-2015): Skärgårdsmotiv, signerad Bengt Elde, färglitografi, numrerad 222/385, tryckmått ca 53x40 cm
saknar glas, ej examnierad ur ram