Ordensring 18 k guld Odd Fellow
Vollendet
2020-12-07
848927
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
ORDENSRING, 18 k guld, emaljdekor, Odd Fellow, Gustaf Dahlgren & Co, Malmö 1983, ringstorlek ca 22,5 mm, vikt ca 6,8 g
Invändigt med inskription, emaljslitage samt skador