Kista 1700-tal
Vollendet
2020-12-04
847200
| Höchstes Gebot | 800 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
KISTA, 1700-tal, allmoge, järnsmide, ca 61x45, höjd 22 cm
Åldersrelaterat slitage