Lars Österman
Vollendet
2020-11-30
847062
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
LARS ÖSTERMAN, vette, bemålat trä, "´Alfågel", signerad och daterad 2006, längd ca 40 cm