Skåp Krogenäs
Vollendet
2020-12-10
846668
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SKÅP, Krogenäs, 1900-talets andra hälft, furu, ovandel med två hyllplan, rikt skuren dekor, under del med skåp samt 2 lådor i sargen, detaljer i smide, höjd ca 185, 120x50 cm
Ingår i temaauktionen "Bankflytten"
Smärre brtuksslitage