Svenskt Konstnärslexikon 5 band
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SVENSKT KONSTNÄRSLEXIKON (5), Tiotusen svenska konstnärers liv och verk. I-IV. Malmö, Allhems Förlag, 1952-67, halvfranska band
Kuntoraportti
Delvis med slitage och skador
844309
Päivämäärä:
2020-11-23