OIle Pettersson oljemålning
Vollendet
2020-11-29
843118
| Höchstes Gebot | 2 200 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
OLLE PETTERSSON (Sverige, 1905-1991): komposition, olja på duk, ej signerad, 80 x 40 cm.
Ej uppspänd på spännram.