Enrico Baj
Vollendet
2020-11-20
842649
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
ENRICO BAJ, (1924-2003): "Guernica", signerad och numrerad Baj 89/100, färgetsning, bildmått ca 37x56 cm,
PROVENIENS:
Galleri Östermalm, Stockholm (etikett på baksidan)