Skulptur i marmor
Vollendet
2020-11-18
842053
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SKULPTUR, marmor, omkring år 1900, otydligt signerad, numrerad 326 II, i form av kvinna, höjd inkl. två socklar ca 30 cm
Smärre slitage