Pianospel oljemålning
Vollendet
2020-11-14
837711
| Höchstes Gebot | 2 200 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Pianospel, otydligt signerad, olja på pannå, ca 27x30 cm