Sam Vanni serigrafi
Vollendet
2020-10-27
832057
| Höchstes Gebot | 160 EUR |
| Schätzwert | 250 EUR |
SAM VANNI (1906-1992) Komposition, signerad samt daterad -82, serigrafi, numrerad 3/75, 59x44 cm