Fåtöljer 1 par
Vollendet
2020-10-29
831167
| Höchstes Gebot | 2 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
FÅTÖLJER, (2), 1900-talets andra hälft, stomme av stålrör, flätad klädsel i svart skinn, sitthöjd ca 38 cm
Smärre bruks- och åldersrelatat slitage